Firma Logolu
Çikolatalar

Zamana meydan okuyan en büyük lezzet çikolatadır. Nutat Draje  size sunduğu çikolata kalitesi ile müşterilerinizi memnun edecek.

Zaman ve yeri olmaksızın  insanı her an mutlu etmeyi sağlayan çikolata ile müşterilerinizin yüzünden gülümseme eksik olmayacak.

Sunduğumuz çikolata kalitesi hem siz hem müşterileriniz memnun kalacak.

Firma Logolu
Bonbon Şekerler

Üzerinde firmanızın logosu ya da etkinliğinizin tarihinin yer aldığı, sizin için tasarlanmış logolu bonbon şekerler kurumsal kimliğiniz adına önemli bir ayrıntı olarak dikkat çekecek. Fuar, resepsiyon ve toplantılarda firmanızın akılda kalıcılığını sağlamak adına size bir çok avantaj sağlayacak bonbon şekerler ile firmanızın tanıtımını yapmak artık çok kolay.

Özel Ambalajlı
Bonbon Şeker

Birbirinden özel tasarımları bulunan logolu bonbon şekerler ile müşterilerinizin aklında ve damağında kalıcı bir tat bırakabilirsiniz. Unutmayınız ki başarıda devamlılık küçük ayrıntıları atlamamaktan geçer.

Özel Ambalajlı
Lokumlar

Nutat Draje dünyanın en özel tatlardan biri olan lokumu size özel ambalajlar eşliğinde müşterilerinize sunuyor. 10-15 gr lokum ile müşterilerinize tatlı hediyeler verebilirsiniz.